SHAPE iT zostało stworzone przez kobiety dla kobiet. Ta linia produktów odpowiada naszym potrzebom, pragnieniom i miłości do aktywnego życia.

Stworzone specjalnie dla kobiet. Ze wszystkimi witaminami i minerałami, których potrzebujemy, abyśmy były pełne energii, zdrowe, młode i aktywne. Z certyfikowanymi składnikami najwyższej jakości, wyprodukowanymi zgodnie z farmaceutycznymi standardami.

Ta linia produktów odpowiada naszym potrzebom, pragnieniom i miłości do aktywnego życia. Życie to bycie w ciągłym ruchu. Chcemy osiągnąć, uchwycić i stworzyć “te” momenty.

 

 

Dostosujemy się do Ciebie, a nie Ty do nas

My, kobiety, lubimy zmiany. Nie lubimy monotonii. Wolimy próbować nowych rzeczy: smaków, wyzwań, rodzajów aktywności. Nasze produkty i treningi powinny dostosować się do nas, nie odwrotnie. My i tak codziennie odgrywamy tak wiele ról. Nieważne, czy biegasz w maratonach, szalejesz na Zumbie, czy po prostu bawisz się z dziećmi. Jesteś aktywna, a to się liczy.

Jednocześnie chcemy mieć gwarancję bezpieczeństwa. Eksperymentowanie na własnym ciele nas nie interesuje. Skupiamy się tylko na rozwiązaniach o udowodnionej skuteczności.

 


 

SHAPE iT to więcej niż odżywki:


100% gwarancja skuteczności. Korzystasz z naszych produktów, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Zwróć je nam, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nawet jeśli zużyłaś już połowę lub więcej opakowania.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i efektów. Wszystkie nasze odżywki są produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami i testowane laboratoryjnie. Produkujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami: GMP, HACCP.

Stworzone właśnie dla Ciebie. Nie jesteśmy dla kulturystów. Jesteśmy dla aktywnych kobiet i wszystkie nasze receptury zostały dostosowane do Waszego ciała. Naszego ciała.

 

Codziennie inny, pyszny smak. Zmieniaj smak naszych produktów bazowych poprzez dodanie do nich codziennie innej saszetki smakowej. Dzięki temu wypróbujesz pyszne desery, które są dobre dla Twojej sylwetki.

Najlepsze składniki na rynku. Najwyższa jakość. Certyfikowani dostawcy. Nie ma absolutnie żadnej tajemnicy w tym, co trafia do Twojego ciała.

Energetyczne, poręczne, kolorowe opakowania odpowiednie dla kobiet. Życie jest za krótkie, aby męczyć się z brzydkimi, wielkimi opakowaniami XXL dla kulturystów, które musisz schować przed innymi i używać przez wiele miesięcy.

 

Wyprodukowano w UE. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Europie, zgodnie z europejskimi zasadami i przepisami prawnymi.

Najbardziej zaawansowane formuły. Działanie potwierdzone naukowo – dajesz swojemu organizmowi właśnie to, czego potrzebuje.

 

SHAPE iT to świat, w którym jakość, doświadczenie i gwarancja spotykają się z zabawą, entuzjazmem, pozytywną energią i zadowoleniem z życia.

Bądź aktywna na co dzień!