Mamy to, czego potrzebujesz

SHAPE iT daje Ci wszystko to, czego Ci trzeba, abyś mogła osiągnąć swoje cele i cieszyć się aktywnym życiem


Odżywki dla aktywnych kobiet

Ciesz się osiągniętym celem bez robienia sobie krzywdy. Skorzystaj z dodatkowego wsparcia i wyłącznie bezpiecznych rozwiązań.


Plany posiłków

Obliczyliśmy wszystko za Ciebie. Wsystkie składniki odżywcze, ktorych potrzebuje Twoje ciało, znajdziesz w zbilansowanych, łatwych do przygotowania przepisach.


Plany treningowe

Modeluj sylwetkę, spalaj kalorie, popraw swoją wydolność i ciesz się świetnym humorem dzięki swoim planom treningowym.


Profesjonalne wsparcie

Nie trać czasu na poszukiwania. Po prostu skorzystaj z konsultacji z naszym dietetykiem i trenerem, którzy czekają na Twoje pytania.

 

 

Dlaczego SHAPE iT
jest dla Ciebie najlepsze?


Odżywki dla aktywnych kobiet to wszystko, czego potrzebujesz, aby być aktywną i zdrową, ochronić organizm przed stresem po treningu, szybciej osiągnąć swoje cele oraz mieć dużo energii nawet po wyczerpujących ćwiczeniach. Odżywki SHAPE iT są produkowane przez Sensilab z zachowaniem farmaceutycznych standardów jakości, przy użyciu sprawdzonych składników i bezpiecznych, skutecznych formuł.

 

 

100% gwarancja skuteczności. Korzystasz z naszych produktów, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Zwróć je nam, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nawet jeśli zużyłaś już połowę lub więcej opakowania.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i efektów. Wszystkie nasze odżywki są produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami i testowane laboratoryjnie. Produkujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami: GMP, HACCP.

Stworzone właśnie dla Ciebie. Nie jesteśmy dla kulturystów. Jesteśmy dla aktywnych kobiet i wszystkie nasze receptury zostały dostosowane do Waszego ciała. Naszego ciała.

 

Codziennie inny, pyszny smak. Zmieniaj smak naszych produktów bazowych poprzez dodanie do nich codziennie innej saszetki smakowej. Dzięki temu wypróbujesz pyszne desery, które są dobre dla Twojej sylwetki.

Najlepsze składniki na rynku. Najwyższa jakość. Certyfikowani dostawcy. Nie ma absolutnie żadnej tajemnicy w tym, co trafia do Twojego ciała.

Energetyczne, poręczne, kolorowe opakowania odpowiednie dla kobiet. Życie jest za krótkie, aby męczyć się z brzydkimi, wielkimi opakowaniami XXL dla kulturystów, które musisz schować przed innymi i używać przez wiele miesięcy.

 

Wyprodukowano w UE. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Europie, zgodnie z europejskimi zasadami i przepisami prawnymi.

Najbardziej zaawansowane formuły. Działanie potwierdzone naukowo – dajesz swojemu organizmowi właśnie to, czego potrzebuje.

 
 

Unikalna metoda Mix&Match

Podczas gdy inne marki zmuszają Cię do kupowania ogromnych opakowań proszków o tym samym smaku, odżywki SHAPE iT w ogóle go nie mają. Dzięki temu możesz dodać do nich dowolną saszetkę smakową i każdego dnia cieszyć się innym, pysznym smakiem!


Nie przegap

Promocje i pakiety - oferta limitowana.