Baton Power Bar Goji i Żurawina 60g- Foods by Ann

Suplement diety.

Baton z orzechów i suszonych owoców- goji i żurawina

Skład:daktyl, nerkowiec, wiórki kokosowe, figa, goji, żurawina liofilizowana

Batony Foods by Ann:

  • są w 100% naturalne
  • nie zawierają dodanego cukru
  • idealne jako przekąska
  • sprawdzi się jako posiłek przed i po treningu
Baton Power Bar Goji i Żurawina 60g- Foods by Ann

W magazynie

Cena regularna: 5,99 zł

Cena promocyjna: 4,90 zł

Opis produktu

Idealne dla tych, którzy żyją aktywnie i potrzebują szybkiego, a jednocześnie zdrowego i pysznego źródła energii.

Odpowiednio dobrane składniki nie tylko zaspokoją głód i pobudzą do działania, ale także pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie całego organizmu.

Batony Foods by Ann są w 100% naturalne. Swoją słodycz zawdzięczają suszonym owocom. Nie zawierają dodatkowego cukru.

Świetnie sprawdzą się jako przekąska oraz jako posiłek przed i po treningu.

Waga netto: 60 g

Skład: daktyl, nerkowiec, wiórki kokosowe, figa, goji, żurawina liofilizowana

Why it's perfect for women?

100% gwarancja skuteczności. Korzystasz z naszych produktów, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Zwróć je nam, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nawet jeśli zużyłaś już połowę lub więcej opakowania.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i efektów. Wszystkie nasze odżywki są produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami i testowane laboratoryjnie. Produkujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami: GMP, HACCP.

Stworzone właśnie dla Ciebie. Nie jesteśmy dla kulturystów. Jesteśmy dla aktywnych kobiet i wszystkie nasze receptury zostały dostosowane do Waszego ciała. Naszego ciała.

Codziennie inny, pyszny smak. Zmieniaj smak naszych produktów bazowych poprzez dodanie do nich codziennie innej saszetki smakowej. Dzięki temu wypróbujesz pyszne desery, które są dobre dla Twojej sylwetki.

Najlepsze składniki na rynku. Najwyższa jakość. Certyfikowani dostawcy. Nie ma absolutnie żadnej tajemnicy w tym, co trafia do Twojego ciała.

Energetyczne, poręczne, kolorowe opakowania odpowiednie dla kobiet. Życie jest za krótkie, aby męczyć się z brzydkimi, wielkimi opakowaniami XXL dla kulturystów, które musisz schować przed innymi i używać przez wiele miesięcy.

Wyprodukowano w UE. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Europie, zgodnie z europejskimi zasadami i przepisami prawnymi.

Najbardziej zaawansowane formuły. Działanie potwierdzone naukowo – dajesz swojemu organizmowi właśnie to, czego potrzebuje.