S+ shaker

Suplement diety.

Klasyczny shaker (700 ml)

Wygodny shaker, którego możesz używać do przygotowywania koktajli i napojów funkcjonalnych. Sprawdzi się też jako bidon.

 S+ shaker

W magazynie

shaker + sitko do mieszania

11,00 zł

OPIS

Shaker S+ ułatwi Ci wymieszanie napojów i koktajli. A dzięki pojemności 700 ml możesz używać go też jako bidonu.

  • DUŻY: Ma dość duży rozmiar (700 ml), dlatego może być wykorzystywany na różne sposoby.
  • HIGIENICZNY: Ma dużą odkręcaną pokrywkę, dzięki której łatwo utrzymać go w czystości.
  • WYGODNY: Jest przezroczysty i ma wytłoczoną miarkę, dlatego wiesz, ile dokładnie napoju lub koktajlu przygotowujesz.

Shaker w kolorze żółtym. 

JAK GO UŻYWAĆ?

W dowolnym czasie
Przed treningiem
Podczas treningu
Po treningu
  • Wlej 200 ml wody lub innego płynu i wsyp 1 porcję bazy SHAPE iT (koktajlu lub napoju).
  • Dodaj dowolną saszetkę smakową SHAPE iT.
  • Wstrząśnij.
  • Wypij na zdrowie. Smacznego!

100% gwarancja skuteczności. Korzystasz z naszych produktów, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Zwróć je nam, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nawet jeśli zużyłaś już połowę lub więcej opakowania.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i efektów. Wszystkie nasze odżywki są produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami i testowane laboratoryjnie. Produkujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami: GMP, HACCP.

Stworzone właśnie dla Ciebie. Nie jesteśmy dla kulturystów. Jesteśmy dla aktywnych kobiet i wszystkie nasze receptury zostały dostosowane do Waszego ciała. Naszego ciała.

Codziennie inny, pyszny smak. Zmieniaj smak naszych produktów bazowych poprzez dodanie do nich codziennie innej saszetki smakowej. Dzięki temu wypróbujesz pyszne desery, które są dobre dla Twojej sylwetki.

Najlepsze składniki na rynku. Najwyższa jakość. Certyfikowani dostawcy. Nie ma absolutnie żadnej tajemnicy w tym, co trafia do Twojego ciała.

Energetyczne, poręczne, kolorowe opakowania odpowiednie dla kobiet. Życie jest za krótkie, aby męczyć się z brzydkimi, wielkimi opakowaniami XXL dla kulturystów, które musisz schować przed innymi i używać przez wiele miesięcy.

Wyprodukowano w UE. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Europie, zgodnie z europejskimi zasadami i przepisami prawnymi.

Najbardziej zaawansowane formuły. Działanie potwierdzone naukowo – dajesz swojemu organizmowi właśnie to, czego potrzebuje.