S+ shaker PREMIUM pomarańczowy

Suplement diety

Wysokiej jakości shaker (500 ml)

Przygotuj swój ulubiony koktajl w nowoczesnym, energetycznym shakerze. Jest on tak mały, że zmieści się w torebce lub samochodowym uchwycie na napoje.

S+ shaker PREMIUM pomarańczowy

W magazynie

shaker + sprężynka do mieszania

45,00 zł

OPIS

Shaker PREMIUM S+ pomoże Ci przygotować pyszne koktajle i napoje funkcjonalne.

  • MAŁY: Jego pojemność to 500 ml, dzięki czemu zmieści się w torebce i samochodowym uchwycie na napoje.
  • PRAKTYCZNY: Dzięki specjalnie wyprofilowanemu kształtowi wygodnie się go trzyma - nawet podczas biegu.
  • BEZ BPA: Nie zawiera BPA, dzięki czemu jest odpowiedni do przechowywania żywności.
  • INNOWACYJNY: Zawiera specjalną sprężynkę, która ułatwia mieszanie i zapobiega powstawaniu grudek.
  • BEZPIECZNY: Jest bardzo szczelny, dzięki czemu masz pewność, że jego zawartość nie wyleje Ci się w plecaku lub torebce.
  • NOWOCZESNY: To połączenie wygody, nowoczesnych rozwiązań i dodającego energii, kobiecego wyglądu. Ma nawet delikatne wcięcie w "talii" - tak jak my, kobiety :)

Shaker w kolorze pomarańczowym.

JAK GO UŻYWAĆ?

W dowolnym czasie
Przed treningiem
Podczas treningu
Po treningu
  • Wlej 200 ml wody lub innego płynu i wsyp 1 porcję bazy SHAPE iT (koktajlu lub napoju).
  • Dodaj dowolną saszetkę smakową SHAPE iT.
  • Wstrząśnij.
  • Wypij na zdrowie. Smacznego!

100% gwarancja skuteczności. Korzystasz z naszych produktów, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Zwróć je nam, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nawet jeśli zużyłaś już połowę lub więcej opakowania.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i efektów. Wszystkie nasze odżywki są produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami i testowane laboratoryjnie. Produkujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami: GMP, HACCP.

Stworzone właśnie dla Ciebie. Nie jesteśmy dla kulturystów. Jesteśmy dla aktywnych kobiet i wszystkie nasze receptury zostały dostosowane do Waszego ciała. Naszego ciała.

Codziennie inny, pyszny smak. Zmieniaj smak naszych produktów bazowych poprzez dodanie do nich codziennie innej saszetki smakowej. Dzięki temu wypróbujesz pyszne desery, które są dobre dla Twojej sylwetki.

Najlepsze składniki na rynku. Najwyższa jakość. Certyfikowani dostawcy. Nie ma absolutnie żadnej tajemnicy w tym, co trafia do Twojego ciała.

Energetyczne, poręczne, kolorowe opakowania odpowiednie dla kobiet. Życie jest za krótkie, aby męczyć się z brzydkimi, wielkimi opakowaniami XXL dla kulturystów, które musisz schować przed innymi i używać przez wiele miesięcy.

Wyprodukowano w UE. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Europie, zgodnie z europejskimi zasadami i przepisami prawnymi.

Najbardziej zaawansowane formuły. Działanie potwierdzone naukowo – dajesz swojemu organizmowi właśnie to, czego potrzebuje.