S+ shaker PREMIUM (zielony)

Suplement diety

Wygodny shaker, którego możesz używać do przygotowywania koktajli i napojów funkcjonalnych. Sprawdzi się też jako bidon.

S+ shaker PREMIUM (zielony)

W magazynie

45,00 zł

Przygotuj swój ulubiony koktajl w nowoczesnym, energetycznym shakerze. Jest on tak mały, że zmieści się w torebce lub samochodowym uchwycie na napoje.

JAK UŻYWAĆ?

  • 1. Wlej szklankę (lub inną preferowaną ilość) wody, dodaj saszetkę napoju funkcjonalnego lub dodaj przygotowany wcześniej koktajl warzywno-owocowy.

  • 2. Wstrząśnij.

  • 3. Wypij na zdrowie. Smacznego!


100% gwarancja skuteczności. Korzystasz z naszych produktów, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Zwróć je nam, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nawet jeśli zużyłaś już połowę lub więcej opakowania.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i efektów. Wszystkie nasze odżywki są produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami i testowane laboratoryjnie. Produkujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami: GMP, HACCP.

Stworzone właśnie dla Ciebie. Nie jesteśmy dla kulturystów. Jesteśmy dla aktywnych kobiet i wszystkie nasze receptury zostały dostosowane do Waszego ciała. Naszego ciała.

Codziennie inny, pyszny smak. Zmieniaj smak naszych produktów bazowych poprzez dodanie do nich codziennie innej saszetki smakowej. Dzięki temu wypróbujesz pyszne desery, które są dobre dla Twojej sylwetki.

Najlepsze składniki na rynku. Najwyższa jakość. Certyfikowani dostawcy. Nie ma absolutnie żadnej tajemnicy w tym, co trafia do Twojego ciała.

Energetyczne, poręczne, kolorowe opakowania odpowiednie dla kobiet. Życie jest za krótkie, aby męczyć się z brzydkimi, wielkimi opakowaniami XXL dla kulturystów, które musisz schować przed innymi i używać przez wiele miesięcy.

Wyprodukowano w UE. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Europie, zgodnie z europejskimi zasadami i przepisami prawnymi.

Najbardziej zaawansowane formuły. Działanie potwierdzone naukowo – dajesz swojemu organizmowi właśnie to, czego potrzebuje.